Ticiz.com Şirketler KRC TELEKOM

“KRC TELEKOM” şirketi ile ilgili bilgi, Mersin

 

KRC Telekom sizlere inanılmaz fırsatlar sunuyor. Fatura Ödeme Merkezi sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız, güven çerçevesi içinde, kaliteli yönetim ve bilgi işlem departmanları ile birlikte, tüm yan gelir imkanlarını bayilerine sağlayarak çok kazanmak değil, sizlere çok kazandırmak misyonunu taşımaktadır. ONLINE Fatura ödeme sistemi ve Merkezi Parça ve Tam TL yükleme sistemi ile birinci elden, kaliteli ve güvenli bir hizmet almak istiyorsanız, daha ne bekliyorsunuz? Biz sizi bekliyoruz…Fatura Ödemeleri Ödemeler Kredi Kartı İle Digiturk Başvurusu (Paket Satışları)
Tüm müşterilerimiz telefon, internet, cep telefonu, elektrik, su, doğalgaz faturası işlemlerini ve Kredi kartı ödemelerini, vergi, SSK ve trafik cezası işlemlerini bayilerimizden gerçekleştirebilir. Tüm müşterilerimiz faturalarını tüm bayilerimizden kredi kartlarıyla ödeyebilirler. Kredi kartı borçlarını bile kredi kartıyla ödeyebilirler. Türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerimiz tüm KRC Telekom bayilerinden DIGITURK başvurusu yapabilirler.
ADSL Başvuruları Bakiye Yüklemeleri VoIP (CallShop) Hizmeti
Tüm ADSL aboneliklerinin KRC Telekom bayileri tarafından işlemleri yapılabilmektedir. Bayiler satış sonrası hizmet verme ve abonelik açma hizmetini bedelsiz yaparlar. KRC Telekom, tüm müşterilerine hattı ne olursa olsun bakiye (Parça kontör ve tam kontör) yüklemesi yapılabilmektedir. KRC Telekom, bayileri müşterilerine tüm dünya ile telefon görüşmesi imkanı sunmaktadır. %80 indirimli görüştürme yaparken, ses kalitesinden de ödün vermezsiniz.
Türk Telekom Sabit Telefon Hattı Satışı Kontör Kart Satışı AVEA Hat Satışı
KRC Telekom Bayileri, Türk Telekom sabit hat satışı hizmetini tüm müşterilerine sunarlar. Sadece fatura öderken değil, telefon hattı bağlatırkende sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Parça ve Tam TL (Kontör Satışı) nin yanı sıra dileyen müşterilerimiz KRC Telekom'dan köntör yani TL kartı satın alıp kontörlerini kendileri yükleyebilirler. KRC Telekom Bayileri, faturalı ve faturasız AVEA Hat satışı da yapabilmektedirler.
Türksat Kablolu TV ve Kablonet Başvuruları Uçak Biletleri Satışı Otobüs Biletleri Satışı
KRC Telekom Bayileri, Türksat Kablolu TV ve Türksat Kablonet başvuruları alma yetisine sahiptirler. KRC Telekom Bayileri, diledikleri taktirde uçak bileti de satabilmektedir. Bayilere bu hizmeti KRC Telekom Genel Müdürlüğü sağlamaktadır. KRC Telekom Bayileri, diledikleri taktirde şehirler arası otobüs bileti de satabilmektedir. Bayilere bu hizmeti KRC Telekom Genel Müdürlüğü sağlamaktadır.
Sigorta İşlemleri – Kasko – İşyeri ve Ev Sigortası
KRC Telekom Bayileri müşterilerine Sigorta Hizmeti de verebilmektedirler. Sigorta primlerinin ödemesini almanın yanı sıra bu hizmet de tüm KRC Telekom Bayilerinde geçerlidir.

0 yorum  Yorum Ekle
    • Yetkili Kişi: ÖMER KARACA
    • Telefon numarası: 05374174444
    • Adres: alsancah mah., Mersin, 33000, Türkiye

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: ÖMER KARACA
Web Sitesi: http://ticiz.com/cs29844-krc-telekom

Genel Bilgiler

Başlık: KRC TELEKOM
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Hizmet şirketi
Distribütör
Temsilcilik
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: Fatura Ödemeleri-VoIP (CallShop) Hizmeti-Uçak Biletleri Satışı ANAHTAR TESLİMİ DE YAPILMAKTADIR
İlgi Alanı: TÜM KURUMLARIN FATURA ÖDEMELERİ YAPILMAKTADIR.CALL SHOP KURULUMU ANAHTAR TESLİMİ YAPILMAKTADIR
Adres: alsancah mah., Mersin, Mersin, 33000, Türkiye
Telefon Numarası: 05374174444
Web sitesi: http://www.krctelekom.com
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2009
Şirket Türü: Diğer
İçeriği şikayet et