Ticiz.com Şirketler Bora Temizlik

“Bora Temizlik” şirketi ile ilgili bilgi, Yenimalle

 

BORA STERİL YIKAMA markası ile kurulan çamaşır yıkama fabrikamızda başta otel, misafirhane, yurtlar ve sosyal tesisler olmak üzere restoran, düğün salonları ile spor merkezlerine yönelik yıkama hizmetleri verilmektedir. Kısa sürede sektörde adını duyuran firmamız firma sahibinin Enfeksiyon Hastalıkları Uzman Doktoru olması ve firma adından da anlaşılacağı üzere Steril (hiçbir mikroorganizma yaşamayan) yıkama için gerekli tüm yöntem ve gereçler kullanılarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir. İşletmenizden alınan malzemeler son teknoloji ile tasarlanmış yıkama makinalarında işlem görmektedir.
Firmanın kurulum amacı yıkama sektöründe bazı eksikliklerin saptanmasıdır. Yıkama işleminin bazı kurallar dahilinde yapılması gerekir. Mikroorganizmaların öldürülmesi konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip olunması ilk koşuldur. Günümüzde hepatit B, hepatit C ve AİDS gibi ölümcül hastalıklar küçümsenmeyecek oranda yaygınlaşmaktadır. Temiz görüntünün arkasındaki öldürülemeyen enfeksiyon etkenleri buz dağının görünmeyen kısmını oluşturmaktadır. Hastalık etkenlerini öldüren sıcaklık ve kimyasallar farklılık göstermektedir. Bu bilgilerden yoksun uygulamalar önlenemez hataları doğurmaktadır. Firmamızın bu konuda en büyük şansı enfeksiyon hastalıkları uzmanı denetiminde bu ürünlerin özenle seçilip kullanılmasıdır.
Yıkama işleminde diğer bir önemli sorun da ürün çeşitlerinin birbirinden ayırılmaksızın yıkama işlemine tabi tutulmasıdır. Örneğin ayak havluları yüz havluları ile aynı anda işlem görmektedir. Oysaki bu uygulama da pek çok risk mevcuttur. Firmamızda bu soruna yönelik olarak ürün çeşitleri titizlikle ayrılıp gruplandırmalar yapılarak uygun deterjan ve leke sökücüler kullanılarak yıkama işlemine tabi tutulması en çok dikkat gösterdiğimiz hususlar arasındadır.
Temizleme işlemi itinayla ve tüm hijyen kurallarına uygun olarak yapıldıktan sonra poşetlenerek kendi aracımızla ve talep edilen zamanda işletmenize teslim edilmektedir.

Ürünler & Hizmetler Bora Temizlik

  Görüntü yok

Çamaşır yıkama fabrikası

Etkin temizlik işleminiz için uzman doktorlar denetiminde gerçekleşen hizmetlerin tamamı mevcuttur.
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Şirketin sunduğu diğer teklifler
0 yorum  Yorum Ekle
    • Yetkili Kişi: Ayşe Gür
    • Telefon numarası: 312 397 53 53
    • Adres: Çamlıca Mah. 15.sok. 6. BlokB Dimas İş Merkezi Yenimahalle/ANKARA, Yenimalle, Ankara, Türkiye
  • Mesaj gönder  

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Ayşe Gür
Web Sitesi: http://ticiz.com/cs50967-bora-temizlik

Genel Bilgiler

Başlık: Bora Temizlik
Adres: Çamlıca Mah. 15.sok. 6. BlokB Dimas İş Merkezi Yenimahalle/ANKARA, Yenimalle, Ankara, Türkiye
Telefon Numarası: 312 397 53 53
Faks: 312 397 53 53
İçeriği şikayet et