İletişim Bilgileri

SEOR MÜHENDİSLİK

  • Yetkili Kişi: SERDAR FINDIKLI
  • Telefon numarası: +90 (216) 488-22-70, + 90 (532) 5282160
  • Adres: Çavuşoğlu Mah Sanayi Cad Sade San Sit A / Blk No:2, KARTAL, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

SEOR MÜHENDİSLİK

Şirketimiz , sanayi sektöründe çalışan tüm makinalarda , hatalı kullanım nedeniyle büyük maddi kayıplara neden olan madeni yağ konusunda ; doğru yerde , doğru ürünün , zamanında kullanımını sağlamada çözüm ortağı olmak amacıyla ; 05.03.1999 tarihinde kuruldu .

Seor Mühendislik olarak bizim amacımız ise ; Alman devi Fuchs Petrolub AG. tarafından geliştirilmiş 10.000 ’in üzerindeki sanayi ürünü ile , Türkiye’deki mevcut pazarın endüstriyel yağ ihtiyacının tüm sorunlarını çözmede , Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş.’nin , görev partneri olarak rol almaktır .

Opet Fuchs ile ortak hedefimiz ise ; Endüstriyel Yağ Pazarı’nda , şirketlerin çözüm ortağı olarak , güçlü bir oyuncu olmaktır.

Seor Mühendislik ayrıca , kurulduğu günden bugüne gelişerek devam eden ‘’Elektromekanik Fason Montaj’’ işçiliklerinde , Siemens A.Ş.’nin yan sanayisi olarak çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir .
Bu konuda hedefimiz ; Siemens ile olan beraberliğini ülkemizin saygın sanayi kuruluşlarıyla , geliştirerek devam ettirmektir .

Vitrin