İletişim Bilgileri

Huma Zemin

  • Yetkili Kişi: Uğur Çakır
  • Telefon numarası: +90 (312) 466-77-87
  • Adres: Aziziye Mahallesi Güvenlik Caddesi 86/B Aşağı Ayrancı ÇANKAYA -ANKARA, Çankaya, Ankara, 06540, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Huma Zemin

1998 yılında başladığımız parkecilik sektöründe deneyimli ustalarla sizlere sadece montaj hizmeti vermeye başlamıştık.Montaj ve teknik servisimize, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için ürün satışımızada başlamış bulunmaktayız.

Öncelikli hedefimiz Kaliteyi ön planda tutmak, bu yüzden dünyaca ünlü parke markalarıyla çalışıyoruz.Ankara’da Dendro lamine parke Ankarada Kaindl laminant parke ve Ankarada Şerifoğlu lamine Parke çeşitlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

14 yıllık işçilik tecrübemizle siz değerli müşterilerimizi bir sıcak çay muhabbeti eşliğinde satış mağazamızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Haydar ÇAKIR – UĞUR ÇAKIR
Lamine parke, hammaddesinin tamamı doğal ahşap olan 2 veya 3 değişik katmanın birbirine dik yönlerde yapıştırılmasıyla imal edilen, uzun ömürlü ve dekoratif bir zemin kaplama ürünüdür.

Laminat Parkeler yüzeyinin yıpranmaya karşı yüksek direnci sayesinde Laminat Parkelerin değeri uzun yıllar teminat altındadır. Aşınma veya yol izi yok.
Çatlak veya iz gibi küçük hasarlar uygun tondaki renk doldurucu ile halledilebilir. Döşemenin kalitesi hiçbir şekilde bozulmaz.