İletişim Bilgileri

Erenlerparke dekorasyon

  • Yetkili Kişi: Gökhan Aykanat
  • Telefon numarası: +90 (232) 259-64-10, 5432442626
  • MSN: cem.eren1976@hotmail.com
  • Skype: satıs@erenlerparke.com
  • Adres: fevziçakmak mh yeşil cami sk no:57\D, balçova, İzmir, 35070, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Erenlerparke dekorasyon

Firma olarak laminat parke, suni çim halı, duvardan duvara halı ile PVC yer döşeme malzemelerinin perakende satışı ve montaj hizmetlerini vermekteyiz.

Dürüst satış ilkesi birinci önceliğimizdir. Bu sebeple doğru malzemeyi, doğru montaj ekibiyle beraber ve en önemlisi olabilecek en alt fiyat düzeyinde sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Bu sebeple yıllar içinde marka / ürün performansları tarafımızca değerlendirilmiş ve fiyat/kalite performansı en iyi ürün grupları belirlenmiştir. Yaptığımız bu eleme sonucu sitemiz üzerinden beğeneceğiniz ürünleri gönül rahatlığı içinde isteyebilirsiniz.

İkinci önceliğimiz şeffaflık. Bu sebeple de satışını yaptığımız tüm ürünlerin genel teknik özellikleri ile güncel birim fiyatları yayınlanmıştır. Ayrıca yeterli teknik desteği doğru bir şekilde size verebilecek personelimize telefon veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Firmamız sattığı hiçbir ürünü aracıdan almaz. Ürünlerimizi üretici firmaların bölge dağıtım ana depolarından veya ithal malzeme ise direkt ithalatçı firmasından alır ve sizlere sunar. Bu sayede gereksiz fiyat farkları ödememiş olursunuz.

Bizde her montaj elemanı her işi yapmaz. Konusuna göre uzmanlaşmışlardır. Parke döşemecinin işini halı döşemeci yapmaz. Beraber çalıştığımız montaj elemanlarımız konusunda profesyoneldirler.

Sizleri de aramızdan görmekten mutluluk duyacağız.

Vitrin