İletişim Bilgileri

Danyal Yönetim Dan.Mark.Mag.Ek.Mo.Re.Or.İn.İth.İhr.San.ve Tic LTD ŞTİ

  • Yetkili Kişi: Cahit URFAN
  • Telefon numarası: +90 (242) 346-50-02
  • MSN: marketim@marketimburada.com.tr
  • Adres: Cumhuriyet Mah. Şarampol Caddesi Kasapoğlu Apt. 68/1, Antalya, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Danyal Yönetim Dan.Mark.Mag.Ek.Mo.Re.Or.İn.İth.İhr.San.ve Tic LTD ŞTİ

1998'dan Bugüne
Platin Grup kurulduğu 1998 yılından günümüze, büyüyen Türkiye'nin aynası olan perakende sektörü ile büyümeye devam ediyor. Platin Grup Ailesi Olarak, 12 yıldır hayatın en keyifli renklerinden biri olan alışverişi ve alışveriş mekanlarını donatıyor. Ürün çeşidine yönelik özel çalışmalarımızla, hipermarketten, yapı markete, butikten, eczaneye, züccaciyeden, elektronik marketlere kadar bütün satış noktaları için mağaza ekipmanları üretiyoruz. Ayrıca, sanayinin farklı kollarına yönelik olarak Depo Raf Sistemleri üretimi yapıyoruz.

Platin Grup Ailesi, Türkiye'nin ve sektörünün potansiyeline olan güçlü inancı, yatırımları, insan kaynakları, üretim tesisleri, yani tüm gücüyle Türkiye'nin geleceğine hazırlanıyor.
•Vizyonumuz: Kalite ve Verimlilik anlayışı çerçevesinde müşterilerimize en kaliteliyi en ekonomik şekilde ve tam zamanında vermek ve bu yolda sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olmak.Üretilen ürün ve hizmetlerimizin uluslararası düzeyde de 1 numara olmasını gerçekleştirmek.
•Misyonumuz: Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin çözüm ortağı olmak firmamızın gelişen dünya ve ekonomi koşullarına paralel olarak gelişimini sağlamak.

Kimiz Biz ?

Platin Grup Ailesi olarak hedeflerinize ve hayallerinize doğru ve en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış proje yöneticilerimiz ve yaratıcı ekibimiz etkili,iz bırakan fikirlerini şimdi yeni projelerle destekleyerek sizlerle buluşturuyoruz.

-Ekibimiz sürekli kendini yenileyerek sizlere daha iyi hizmeti vermek için çalışıyor…

  • Kişisel imajınıza ve duruşunuza verdiğiniz önemi, kurumsal kimliğinize, ürünlerinizin tanıtımına da vermelisiniz…
Vitrin