İletişim Bilgileri

ÖZFATİHLER VİNÇ MAKİNA SAN TİC.LTD.ŞTİ

  • Yetkili Kişi: ABDULLAH TAHA AVCILAR
  • Telefon numarası: 0332 342 57 61
  • 0545 460 42 42
  • MSN: a.taha@ozfatihler.com.tr
  • Adres: Adana Çevre Yolu Hacı Yusuf Mescit mah.Boğazköy sk. No:13, Karatay, Konya, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

ÖZFATİHLER VİNÇ MAKİNA SAN TİC.LTD.ŞTİ

Kuruluşumuz;
Özfatihler vinç makine sanayi 90’lı yılların başında kurucusu ABDULLAH ÇİMEN tarafından oluşturulan konusunda uzman mühendis ve ustalardan oluşan bir ekiple imalatına başlamıştır.

İmalatlarımız;

Vinçlerimizde önceliği kalite ve güvene vermekteyiz. Her parçanın ayrı ayrı imalatı sırasında CNC torna ve işleme merkezlerimizde itina ile işlenip gerekli titizlikle montajları yapılmaktadır.
İmalatlarımız uluslar arası geçerliliği olan FEM ve DIN normlarına göre devam etmektedir.

Kullanım alanlarımız;

Vinçlerimizin başlıca kullanım alanları demir çelik sektörü, maden ocakları, tersaneler, makine imalatçıları, dorseciler, damperciler, inşaat sektörü, dökümcüler, mermerciler, enerji santralleri depolar ve güce ihtiyacı olup belirli modernizasyon felsefesiyle hareket eden her işyerinin ihtiyacı haline gelmiştir.

Vinçlerimiz;
– Yük asansörleri
– Monoray vinçler
– Tek kiriş köprülü gezer vinçler
– Çift kiriş köprülü gezer vinçler
– Portal vinçler;

– Çıkıntısız

– Tek tarafı çıkıntılı

– Çift taraflı çıkıntılı

– istenilen kaldırma kapasitesine kadar imalatımız vardır
– Çelik konstrüksiyon direkli, yanyollu çift kiriş elektrikli gezer vinçler
– ve isteğinize göre özel tasarımlı vinçler yapabilmekteyiz.

“Yükünüz ağırsa gücünü bizden alın” felsefesiyle girdiğimiz bu yolda geçen her yılın ayrı deneyim ve tecrübesiyle, imalatlarımızda kalite ve ergonomiyi yakalamayı başaran firmamız siz değerli müşterilerimizin takdiri ve desteği sayesinde sektörde lider marka haline gelmiştir.
8000 m2 lik kapalı alan fabrikamızda yurdun heryerinde olduğu gibi Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Mısır, Yunanistan, Romanya, Rusya, Nijerya, Belçika, İran, Irak, Kazakistan, Sudan, Ukrayna, gibi dünyanın dörtbir köşesinde yaptığımız iş birliği anlaşmalarıyla yurt dışında da hak ettiğimiz konuma gelmiş bulunmaktayız.
Sürekli üretim ve sürekli gelişim felsemizle Öz Fatihler Vinç Makine Sanayi artık dünya pazarındaki hakimiyetini kanıtlamış olup bir dünya markası haline gelmiştir.

‘ÖZ FATİHLER VİNÇ DÜNYADA VİNCİN ADI’