İletişim Bilgileri

YUKSEL SEVINC TEKSTIL LTD.STI

  • Yetkili Kişi: GAMZE SEVINC
  • Telefon numarası: 2322816622
  • Adres: Fatih Mah. Camlik Sok. No:56 Sarnic-Gaziemir, Gaziemir, İzmir, Türkiye

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

YUKSEL SEVINC TEKSTIL LTD.STI

HAKKIMIZDA
Yüksel Sevinç Tekstil Giyim İnşaat— İnşaat Malzemeleri, Turizm, Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanı ile 1983 yılında kurulan firmamız o tarihten bugüne yurt içinde «YÜKSEL SEVİNÇ» markasıyla yine yurtiçi ve yurtdışında «CRUZZO» markasıyla kaliteli ürün ve üretim kulvarında kendisini ispatlamış olup o günlerden bugünlere sağlam adımlarla gelmiş yine sağlam adımlarla yükseliş trendinde ilerlemektedir.

Firmanın kurucusu olan Yüksel Sevinç kendisi çocukluktan terzi olarak yetişmiş ve henüz 16 yaşında iken ufak bir terzihane açmış. Uzun yıllar terzilikten sonra 1983 yılında konfeksiyon ve seri üretime geçmiştir. Halende kendi gibi bilgili kurmaylarıyla birlikte işinin başında, özellikle takım elbisenin teknik detay ve kalıp işlerini yönlendirmektedir.

Firmamız İzmir ilinin merkezinde yerleşik olup, toplamda 200 personeliyle 7000 m2 alana oturmaktadır. Günlük 700 adet Takım Elbise, Tek Ceket ve Klasik Palto üretimiyle iç ve dış piyasalarda seçkin ve kaliteyi hedeflemiş müşterilere hem ürün anlamında hem de fason dikiş anlamında hizmet sunmaktadır. Ayrıca 2008-2009 yılında başarıyla yapmış olduğu ihracat hacminden dolayı Ege İhracatçı Birliğinden teşekkür belgesi almıştır.

Vitrin