İletişim Bilgileri

Bürofis mobilya

  • Yetkili Kişi: Bürofis Koç
  • Telefon numarası: +90 (0212) 0530310-74-70, 05303107470
  • +90 (0212) 0530310-74-70, 05303107470
  • +90 (0212) 0530310-74-70, 05303107470
  • MSN: info@burofismobilya.com
  • Adres: esenler istanbul, İstanbul, 34200, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Bürofis mobilya

Gsm : 0530 310 74 70
Fax :
Web : www.burofismobilya.com
e-mail : info@burofismobilya.com

Kalite Politikamız
BürOfis Mobilyaları olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lideri olmaktır. Markamızla yurt dışı ve içinde müşteri güven artırmak dünya markası olmak. Yeni Markamız , kalite(Kanserojen olmayan) Ofis mobilyaları üretimde malzemeler kullanılmaktadır. ihracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Ofis Mobilyaları içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimiz; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan burOfis Mobilyaları, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir.
burOfis Mobilyaları, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyon & Vizyon
Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.
40 Yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ
BÜRO VE OFİS MASA GRUPLARIBüro Ofis Makam Masası
Büro Ofis Çalışma Masası
Cafe Masası
Cam Masa
Bankolar
Cam sehpa
Büro Ofis Personel çalışma masası

BÜRO VE OFİS KOLTUK GRUPLARIBüro Ofis Makam Koltuğu
Büro Ofis Çalışma Koltuğu
Büro Ofis Bekleme Koltuğu
Ofis Sinema Koltuğu
Konferans Koltuğu
Büro Ofis Misafir Koltuğu
Refakatçi Koltuğu
Sedir Cafe Koltuğu
Bar Tabure Koltuğu

DOLAP GRUPLARIBüro Ofis Çelik Dolaplar
Büro Ofis Ahşap Dolaplar
Çelik Para Kasaları

BÜRO VE OFİS KANEPE GRUPLARIKanepeler
Dinlenme Koltuğu

BÜRO VE OFİS PUF GRUBUSandalye Grupları
Puflar

Vitrin