İletişim Bilgileri

ATEKSAN OTOMOTİV MAKİNE SAN VE TİC LTD ŞTİ

  • Yetkili Kişi: BAHADIR YÜKSEL
  • Telefon numarası: +90 (232) 469-45-60
  • Adres: BORNOVA CAD. İZELTAŞ GALERİA NO:7/34 IŞIKKENT, BORNOVA, İzmir, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

ATEKSAN OTOMOTİV MAKİNE SAN VE TİC LTD ŞTİ

Ateksan Otomotiv Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.;

sanayi kuruluşlarının her türlü endüstriyel tip balata ihtiyaçlarını karşılamak misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına optimum çözümler sunmak için, dünyanın önde gelen balata üreticilerinin distribütörlüklerini almıştır.

Sektörel olarak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak üzere her türlü yatırımı yaparak, teslimat sürelerinin minimum düzeye indirilmesi vizyonu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye'nin büyük ölçekli sanayi kuruluşlarını müşteri portföyünde bulunduran Ateksan, referans yolu ile her geçen gün hizmet ağını genişletmektedir.

Türkiye'de bir ilke imza atarak, tüm balata çeşitlerini makine parkurundaki CNC tezgahlarda işleyerek, ihtiyaçları en kısa sürede karşılayabilme potansiyeline sahiptir. Bu sayede; sanayi kuruluşlarının gereksiz stok maliyetine katlanmasını ve yaşanan uzun teslimat sürelerinden doğan iş ve üretim kayıplarını tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Teknoloji ve kaliteli ürünü bir araya getirerek, marjinal faydayı sağlamaktadır.

Tüm makine ve ekipmanlarda, bakım periyodunu en asgari düzeye indirmek için, kullanım koşul ve şartlarına göre en uygun ürünü belirleyerek müşterilerine sunmaktadır.

Vitrin