Ticiz.com Şirketler Yeni makaleler

Türkiye'de faaliyet gösteren şirketlerin yeni makaleleri

LAMINAT HDM ELESGO  KOLEKSIYONU SUPERGLANZ RUNDKANTE EKSTRA HASSAS
LAMINAT HDM ELESGO KOLEKSIYONU SUPERGLANZ RUNDKANTE EKSTRA HASSAS

20.10.2017 Tasarım Parke

Superglanz Rundkante Extra Sensitive koleksiyonu pürüzsüz yuvarlak bir pah ile süper parlak laminat sunar. Koleksiyonda güzel ahşap dekorlar yanı sıra en cüretkar, şık ve olağandışı tasarım çözümleri için ART dekorları bulunuyor. Superglanz Rundkante Extra Sensitive koleksiyonu: Tüm gelişmiş ve özel üretim teknolojilerini bir araya getiren rakipsiz laminat zemin. Dünyada benzerleri yok. hücreler şeklinde panelin alt tabaka, termal olarak hasar katı termoset Laminopax® kullanan teknolojisi

Elesgo Superglanz Rundkante Extra Sensitive koleksiyonu
Elesgo Superglanz Rundkante Extra Sensitive koleksiyonu

20.10.2017 Tasarım Parke

Superglanz Rundkante Extra Sensitive koleksiyonu pürüzsüz yuvarlak bir pah ile süper parlak laminat sunar. Koleksiyonda güzel ahşap dekorlar yanı sıra en cüretkar, şık ve olağandışı tasarım çözümleri için ART dekorları bulunuyor. Superglanz Rundkante Extra Sensitive koleksiyonu:

Gençlerin Sırt Çantası Favorileri Neler?
Gençlerin Sırt Çantası Favorileri Neler?

17.10.2017 Notebook Kırtasiye

Popüler olarak kullanılan sırt çantaları da gençlere hitap edecek şekilde renkli ve enerji verici tasarımlar ile donatılmaktadır. Rahatlık ve tasarımları bakımından genç kitlenin beğenisini kazanmış olan ünlü markaların ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Soğutma Grupları Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Konular
Soğutma Grupları Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

16.10.2017 NCS Spor | Buz Pisti

Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği her koşulda soğutma çözümlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Chiller soğutma kiralama ve kiralık buz pistlerinde profesyonel, hizmetinde hızlı, kolay montaj ile çözüm üretmektedir.

Vintage Marina Mavi Laminat Parke
Vintage Marina Mavi Laminat Parke

16.10.2017 Tasarım Parke

Vintage Marina Mavi Eskitme Laminat Parke 8mmx192mmx1286mm – AC/33 – Mat Doğal Ahşap Yüzey – 1Pk:2.22m2 Mavi Vintage laminat parkelerin koleksiyonunda, 33 kat aşınma direnci vardır; zemin üzerinde yoğun yük bulunan odalarda kullanılmasını önerir. Özel tasarımcıları, doğal yaşlı kerestenin olağanüstü taklitini elde edebildi.

AC Servo Motor
AC Servo Motor

12.10.2017 Şahin Rulman

Servo motor çeşitlerini ve servo motorları basit bir anlatım yöntemiyle herkesin anlayabileceği hale getirmeye çalıştığımız servo motorlar yazı dizimizde bir önceki yazımız olan “ Servo Motor Çalışma Prensibi ” yazımıza bir yenisini daha ekleyerek AC Servo Motorları detaylandırarak anlatmaya çalışacağız. Servo motorun çeşitleri arasında yer alan AC servo motor yapısını, çalışma prensibini ve kullanım alanlarını detaylandırarak anlatmaya çalışacağız.

PALET KALDIRMA CATALI KULE VINC FORKLIFT MALZEME TUGLA BIMS BRIKET PALETI TASIMA CATALI
PALET KALDIRMA CATALI KULE VINC FORKLIFT MALZEME TUGLA BIMS BRIKET PALETI TASIMA CATALI

12.10.2017 KARMA METAL

Kule vinç ekipmanları ve forklift iş makinası ürünleri için imal edilen palet kaldırma çatalı ürünümüz standart ölçülerde üretildiği gibi özel olarakta imal edilebilmektedir.

Fitness Patenler Hakkında Bilgiler
Fitness Patenler Hakkında Bilgiler

11.10.2017 Patenci

Patenler barındırdıkları özellikler, kullanım amaçları ve kullanılacak yüzeye göre çeşitlilik göstermektedir.


Dolum Hattı Nedir?
Dolum Hattı Nedir?

10.10.2017 Renas Makina

Dolum hattı, tek bir kap içerisinde bulunan farklı yoğunluğa sahip ürünlerin ayrı ayrı kaplara doldurulmasını sağlayan dolum makinası çeşitleridir.. Dolum hattı aslında dolum makinaları olarak da bilinmektedir.