Ticiz.com Şirketler Yeni makaleler

Türkiye'de faaliyet gösteren şirketlerin yeni makaleleri


Beylikdüzü Eşya Depolama

28.03.2017 Demtaş Nakliyat

Beylikdüzü eşya depolama, alanlarımız 4500 m2 ve üzeri olarak oda tipli depolarımızla eşyalarınızı güvenli depolarımızla evinizi iş yerinizi depoluyoruz. Depo her zaman güvenli ve titiz olmalıdır Sizde fazla olan eşyalarınız için çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Fermuar Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

28.03.2017 fermuarcom

Fermuar iki parçalı kumaş şeride tutturulan, karşılıklı dişlerin üzerinde yürüyerek birbiri içine geçip klapanmasını sağlayan bir düzenektir. Fermuar icat edilmiş olan ürünler arasında günlük hayatın birçok noktasında kullanımı yaygın olan endüstriyel ürünlerden biridir. Genellikle giysilerde, çanta, cüzdan, çatır ve benzeri alanlarda kullanılan fermuarın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Fermuar çeşitleri yapılarına göre dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar olarak üçe ayrılmaktadır.ankara eyupoğlu nakliyat
ankara eyupoğlu nakliyat

27.03.2017 Eyupoğlu Nakliyat

evden eve nakliyat


Güvenli ve Estetik Bina Giriş Kapıları
Güvenli ve Estetik Bina Giriş Kapıları

24.03.2017 Apl Door

sağlam kapı tasarımları

Mermer Desen Karo Laminat Parke
Mermer Desen Karo Laminat Parke

22.03.2017 Exclusive Tasarım Parke

Sıradan laminat parke çeşitlerini çok sık görmüşsünüzdür. Bir çok evde kullanılan bu laminat parkeler artık zamanla sıradanlaşmaya başladı.Ofis,Mağazalarda,Ev'de başta olmak üzere evin bir çok noktasına tercih edilen granit görünümlü parkeler sizi bile şaşırtacaktır. Mermer Görünümlü Laminat parke'ler fiyatları uygun olmasıyla ön plana çıkıyor.

Naylon Fermuar Nedir? Naylon Fermuar Modelleri Nelerdir?

21.03.2017 fermuarcom

Fermuar sektörünün yenilikçi fikirleri, ürün geliştirici çalışmaları ile önemli firmalarından olan ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet sunan firmamız fermuar satış sitesi olan Fermuar.com sitesi üzerinden toptan fermuar satışı çalışmaları gerçekleştirmektedir. Hem kendi üretimleri hem de onaylı fermuar markalarının temsilciğini yapan firmamız, kalite ve hız sloganı ile toptan fermuar satışı hizmetini kusursuz bir şekilde vermektedir.